ÖNEMLİ BİLGİLER

Araç Teslim Alma Yeri = Aracı teslim almak istediğiniz herhangi bir otel varsa buradan seçebilir ya da havalimanı belirtebilirsiniz.
Araç Teslim Etme Yeri = Aracı teslim edeceğiniz herhangi bir otel varsa buradan seçebilir ya da havalimanı belirtebilirsiniz.
Ülke = Araç kiralama hizmetini kullanacak olduğunuz ülkeyi bu bölümden seçiniz.
Para Birimi = Ödeme yapacağınız para birimini seçebileceğiniz bölümdür. (Euro, Dolar, Sterlin, TL)

(Araç kiralama da kişisel bilgiler girilirken açılan alanlardan 1. kişi bilgileri doldurulması zorunlu alandır. 2. kişinin bilgileri ise isteğe bağlıdır. 2. bir şoförün olması durumu göz önüne alınarak tasarlanmıştır. Bilgi girişi şart değildir.)

Not = Araçla ilgili özel istekleriniz varsa bu bölümde belirtebilirsiniz. Bu sayede biz de sizin taleplerinizi karşılamaya çalışır, kaliteli hizmet sunarız.

RENTACAR KULLANIM ŞARTLARI

Araç Tipi / Kategorisi: Konfirme araç tipi için değil araç kategorisi için geçerlidir.
Süre : Bir kiralama günü 24 saattir ve aracın teslim alınmasıyla başlar. Geciken iadelerde kiraya veren ayrıca ücret talep etme hakkına sahiptir.
Kullanım Yaşı : En az kullanım yaşı 21'dir. Sürücülerin araç kiralamaları durumunda kendi ülkelerine ait en az 1 yıllık geçerli ehliyet ibraz etmeleri zorunludur.
Fiyatlara şu hizmetler dahildir : Sınırsız kilometre kullanımı, hırsızlık sigortası, Katma Değer Vergisi, her türlü risklere karşı sigorta.
Teminat : Kiralama söz konusu olduğunda 200 € teminat gerekmektedir.
Bütün ilave ücretler ve vergiler : yerel olarak ödenebilmektedir. Ayrıca aracın kira kontratı üzerinde ismi yazılı kişilerden başkasına kullandırılması veya aracın normal kullanım koşulları dışında
kullanılması (alkollü araç kullanma veya trafik kurallarına uymama) aracı sigorta kapsamı dışında bırakmaktadır.
Antalya ve civarında en az kiralama süresi : 2 gündür.
Şubelerimiz: İstanbul, Ankara, İzmir , Antalya, Adana, Bodrum, Dalaman, Kayseri, Gaziantep, Samsun, Bursa, Konya.

Bu site Agne Tours ® ‘a aittir. Her hakkı saklıdır ©.